Přístrojové vybavení

  • Ultrazvukový přístroj Vivid S6 firmy GE

      Základem každé moderní kardiologické ambulance je ultrazvuková diagnostika. Zakoupili jsme kvalitní sonografický přístroj tradičního výrobce GE, Vivid S6 včetně 4 ultrazvukových sond ( kardiologická, cévní, břišní  a jícnová). Doplněný o grafický archiv Echopack, který umožňuje uchování grafických záznamů pacientů v nezměněné kvalitě a jejich přímé porovnání s předchozím vyšetřením i řadu let starým. Lékař tak je schopen v kterýkoliv okamžik přesně posoudit jak a v jakém rozsahu došlo ke změně Vašeho nálezu. Zejména u hraničních stavů (například opakovaná kontroly chlopenních vad) je tato grafická nádstavba velkým pomocníkem v diagnostice.

 

 

Jícnová sonografie (sonda) je používána k podrobnému zobrazení nitrosrdečních struktur, kvantifikaci chlopenních vad-podrobné informace o této moderní metodě naleznate ve speciální sekci.

 

  • EKG holter GE SEER 1000

V současné době nejmodernější systém k měření EKG záznamu v domících podmínkách. Má řadu unikátních vlastností. Pro pacienta zejména velmi kompaktní (malé) rozměny, které umožňují pohodlné nošení. Dále umožňuje snímat záznam až 7 dní po sobě aniž by pacient navštívíl kardilogickou ambulanci. Pro lékaře pak unikátní vystém na vyhodnocování  s detekcí arytmií s omezením artefaktů (nepřesně zobrazených částí záznamu).

 

 

EKG holter pacientEKG holter detail

 

 

 

  • Tlakový holter GE Tonoport

Nejpodernější systém ambulantního měření krevního tlaku prestižní firmy GE. Vyniká svou spolehlivostí a kvalitou měření.

 

GE-tonoportV_851x760

  • Ergometrie

Osvědčený zátěžový systém od firmy GE eBike určený ke sledování EKG bězem "jízdy na kole".

eBike